top of page

Nasze referencje

Z Firmą Mediina Care współpracuję od niedawna, ale moje odczucie jeśli dotyczy logistyki całego wyjazdu jest bardzo pozytywne. Wszystkie potrzebne dokumenty na wyjazd rzetelnie przygotowane w terminie. Co do umowy - wszystko czytelne i przejrzyste. Panie z Firmy oraz koordynatorka interesują się pracownikiem oraz służą radą w razie potrzeby. Myślę, że będą to lata bardzo dobrych wzajemnych relacji. Ja ze swojej strony polecam Firmę Mediina Care. Jest godna polecenia 
Elżbieta R. 

W firmie Mediina Care, jako opiekunka pracuję dopiero kilka miesięcy - ale w stosunku do poprzedniej firmy widzę duże różnice prawie w każdym aspekcie pracy - oczywiście na plus dla firmy Mediina Care. Personel firmy z wielką dbałością troszczy się o warunki pracy opiekunki, panie są miłe, kompetentne, pomagają i w razie potrzeby interweniują, przekonałam się na ostatnim kontrakcie, jakie to ważne mieć takie wsparcie. Nie ma problemów z rozliczeniami finansowymi, zasady są przejrzyste, uczciwe,rzetelność i zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa i pełne zaufanie. Szczerze polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować w tym zawodzie, Cieszę się bardzo, że trafiłam do tej firmy, tutaj się pracuje naprawdę z przyjemnością. 
Opiekunka Janina 

Chciałabym podzielić się wrażeniami z pracy w firmie - Mediina Care. Pracuję tutaj jako opiekunka ok pół roku (wcześniej pracowałam w innej firmie) i widzę tutaj same pozytywne cechy. Polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować w tym zawodzie, cały personel jest bardzo miły, przyjazny, z uważnością troszczą się o swoich pracowników, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc, a w razie potrzeby na szybką interwencję. Przekonałam się, że to rzetelna i uczciwa firma, więc mam pełne zaufanie - i do warunków - i do rozliczeń finansowych. Tutaj się pracuje z przyjemnością i oddaniem, ja szczególnie się cieszę, bo moja praca pozwoliła mi zrealizować marzenie - właśnie za kilka tygodni zobaczę Australię i Nową Zelandię. 
J.A.P 

"Jako opiekunka Seniora pracuję od 2013 r. Z wykształcenia jestem magistrem administracji publicznej. Miałam do czynienia z 3 firmami... jednak szukałam takiej, z którą chciałabym nawiązać współpracę nie tylko na jeden raz :)

Z Mediina Care wyjeżdżam po raz kolejny, ale po raz pierwszy nie martwię się o nic oprócz zabrania kompletnego bagażu. Wypłata w terminie - nawet kilka dni wcześniej, umowa w zrozumiałym , nieskomplikowanym języku dla laika, ograniczająca się do najistotniejszych spraw - bez kombinacji podpisywania kilku umów z różnymi podmiotami w ramach jednego zlecenia, koordynator zarówno polski jak i niemiecki zawsze pod telefonem - nie tylko 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku, lecz również wtedy, gdy opiekunka potrzebuje jego wsparcia w innych godzinach i dniach wolnych od pracy. Poza tym firma interesuje się losami opiekunek nie tylko do momentu podpisania umowy. Potwierdzam fakt wypłaty premii za wcześniejszy niespodziewany wyjazd oraz sumienne wykonywanie obowiązków... Nareszcie znalazłam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a to bardzo istotne!" 
Iwona z Siedlec 

 

Współpraca z firmą Mediina Care układa mi się bardzo dobrze. Są sprawdzane miejsca w których mam pracować. W każdej potrzebie mogę liczyć na pomoc koordynatora nawet po stronie Niemiec. Jestem bardzo zadowolona z takiej współpracy, wszystko jest zrealizowane profesjonalnie. 
Z poważaniem 
JF 

W pracy oprócz satysfakcji bardzo istotne jest poczucie bezpieczeństwa fizycznego jak i psychicznego. Zapewnia mi to firma Mediina Care poprzez: stały kontakt, profesjonalne i adekwatne do sytuacji wsparcie od mojego koordynatora, ubezpieczenie, ZUS i terminowe wypłaty wynagrodzenia. Dzięki tej współpracy mam możliwość poznawania nowych miejsc, ludzi, ich zwyczaje, kulturę i uczę się języka niemieckiego. Mediina Care to solidny pracodawca, godny polecenia. 
Ewa

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Mediina Care Stały kontakt podczas pobytów u podopiecznych z Polskim koordynatorem, szybki wyjazd do nowych podopiecznych, pieniądze na czas na koncie. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z tą firmą. 
Żaneta H. 

Współpracujemy z firmą Mediina Care od niedawna, ale to był bardzo dobry wybór. Rzetelna, solidna firma. Bardzo dobry kontakt z naszą Panią opiekun (jesteśmy w stałym kontakcie ). Firma bardzo interesuje się pracownikiem nie zostawia go samego z problemami.Można tylko życzyć aby współpraca układała się dalej tak dobrze. Jesteśmy zadowoleni w 100 procentach 
Joanna i Andrzej J. 

Jesteś zainteresowana/y wyjazdem?

Wypełnij poniższy formularz

skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

bottom of page